DOOM powróci do Xbox Game Pass - prawdopodobnie z DOOM Eternal na czele

Twitterowy profil Xbox Game Pass zakamuflował w ostatniej wiadomości ukrytą informację o treści: "SLAYER IS COMING". Oznacza to, ni mniej, ni więcej, że seria DOOM powraca do abonamentu - prawdopodobnie z DOOM Eternal na czele.

@ 24.09.2020, 09:14
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
pc, xbox one, xbox x/s

DOOM powróci do Xbox Game Pass - prawdopodobnie z DOOM Eternal na czele

Microsoft nie zasypia gruszek w popiele i już zapowiada, że DOOM powróci do usługi Xbox Game Pass. Poprzednia część rebootu marki od id Software z 2016 roku była co prawda w tej usłudze, ale jakiś czas temu zniknęła na mocy wygasającej z Bethesdą umowy. Teraz, kiedy do MS kontroluje marki Bethesda Softworks, nic nie stoi na przeszkodzie, by implementować je do tej sztandarowej usługi.

Wczoraj na twitterowym profilu usługi Xbox Game Pass pojawiła się nowa wiadomość dotycząca nadchodzącej aktualizacji oferty. Mimo iż na pierwszy rzut oka nic nie wskazywało na to, by to właśnie seria DOOM miała pojawić się w "growym Netfliksie", to na grafice sprytnie zakamuflowano ukryty przekaz - pod pozdrowieniami napisano czcionką o tym samym kolorze, co tło, "SLAYER IS COMING"! Napis widać, gdy w edytorze graficznym maksymalnie podkręcimy kontrast.

Easter-egg dotyczy zapewne powrotu DOOM z 2016 oraz wydanego w marcu tego roku DOOM Eternal. Nie wiemy jeszcze, czy gry - lub też jedna gra - pojawią się zarówno w konsolowej wersji Game Passa jak i PC-towej.


Sprawdź także:
DOOM 2016

DOOM 2016

Premiera: 13 maja 2016
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Czwarta odsłona pierwszoosobowej strzelanki osadzonej w dalekiej przyszłości, która podbiła serca graczy w 1993 roku i wielce przyczyniła się do dynamicznego rozwoju gatu...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosguy_fawkes   @   20:54, 24.09.2020
To już potwierdzone - od 01.10 Doom Eternal wchodzi do GP. Sam ogram jednak dopiero na Series X, bo już mam zamówiony preorder, tylko się waham co do samej konsoli czy All Access.