Marvel's Avengers otrzymało kolejną aktualizację; Square Enix rozdaje prezenty

Prezenty są rekompensatą za jeden z błędów występujących w grze.

@ 25.09.2020, 09:35
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Marvel's Avengers otrzymało kolejną aktualizację; Square Enix rozdaje prezenty

Marvel's Avengers zadebiutowało na początku września. Tytuł trafił wówczas w ręce posiadaczy komputerów osobistych oraz konsol Xbox One i PlayStation 4, a jeśli nadal gracie na pewno ucieszy Was najnowsza jego aktualizacja.

Wydawca Marvel’s Avengers, firma Square Enix, informuje, że projekt otrzymał kolejną łatkę, mającą na celu wyeliminowanie dostrzeżonych niedociągnięć i błędów. Deweloperzy usprawnili wiele elementów gry, a przy okazji usunęli m.in. błąd uniemożliwiający akceptowanie niektórych misji.

Ze względu na wspomniane niedociągnięcie, gracze nie byli w stanie gromadzić określonych nagród, co oczywiście nie przypadło im do gustu. W ramach rekompensaty twórcy postanowili wszystkim dać 250 jednostek Polychronu oraz 500 jednostek Uru.

Nagrody można zgarnąć do 1 października, więc koniecznie się spieszcie. Aby je otrzymać, wystarczy podejrzeć dowolną kartę z wyzwaniami. Nagroda zostanie wówczas automatycznie aktywowana.

Inne zmiany, jakie wprowadzono do Marvel’s Avengers, to m.in. możliwość rozbijania drzwi przez Kapitana Amerykę, sprawniejsze przejścia z lotu do skoku Iron Mana oraz lepszą responsywność w trakcie lotu Thora.

Koniecznie zaktualizujcie grę, jeśli chcecie czerpać z niej w pełni.


Sprawdź także:
Marvel's Avengers

Marvel's Avengers

Premiera: 04 września 2020
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Marvel's Avengers to przygodowa gra akcji z superbohaterami z uniwersum Avengers w roli głównej. Za projekt odpowiada studio Crystal Dynamics, które słynie z rebootu seri...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?