Do DOOM Eternal niebawem trafi tryb Hordy

Deweloperzy wreszcie ujawnili datę premiery trybu Hordy oraz wielu innych nowości związanych z DOOM Eternal. Mamy też krótką zajawkę nowej zawartości.

@ 21.10.2021, 22:34
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Do DOOM Eternal niebawem trafi tryb Hordy

DOOM Eternal to wyśmienita gra akcji. Mimo że od jej premiery minęło sporo czasu, deweloperzy regularnie wypuszczają nowe aktualizacje, a także całkiem nową zawartość. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, patch 6.66 to nie tylko rozliczne poprawki, ale również wyczekiwany przez graczy tryb Hordy oraz BattleMode 2.0, który dostał nową arenę oraz nagrody oparte na streakach.

Wyczekiwany od dawna tryb Hordy zawita niebawem w DOOM Eternal. Deweloperzy ze studia id Software ujawnili, że aktualizacja 6.66 jest już prawie gotowa, a dzięki temu trafi ona do sieci dokładnie 26 października. Co ważne, Horda nie będzie jedyną nowością. Prócz wspomnianego BattleMode 2.0, dostaniemy też dwa nowe poziomy Mistrzowskie, a jeśli chcecie zobaczyć nowe treści w akcji, spójrzcie poniżej.

DOOM Eternal dostępne jest obecnie na PC, PS4, PS5, Xboksie One, Xboksach Series X|S oraz Switchu. Jeśli rozważacie zakup wersji PC, koniecznie sprawdźcie jej wymagania sprzętowe. Pamiętajcie też, że na naszych łamach znajdziecie kompleksowy poradnik.


Sprawdź także:
DOOM Eternal

DOOM Eternal

Premiera: 20 marca 2020
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH, XBOX X/S, PS5

DOOM Eternal to pierwszoosobowa strzelanka, kontynuacja DOOM-a z 2016 roku, który stanowił restart serii FPS-ów, swoimi korzeniami sięgającej początków wirtualnej rozrywk...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?