The Game Awards 2020 odbędzie się 10 grudnia

Geoff Keighley ogłosił, że The Game Awards 2020 odbędzie się później niż tradycyjnie, bowiem nowy termin to 10 grudnia.

@ 25.09.2020, 09:07
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
inne

The Game Awards 2020 odbędzie się 10 grudnia

Geoff Keighley ogłosił za pośrednictwem swojego konta na Twitterze, że organizowana i prowadzona przez niego i coroczna gala The Game Awards tym razem ukaże się nieco później, bowiem 10 grudnia. Jednak będzie to specjalne wydarzenie, obfitujące w szereg pokazów nowych gier oraz - z powodu niecodziennej sytuacji na świecie - w pełni cyfrowe.

The Game Awards 2020 tym razem nie będzie stacjonarnym streamem z Geoff Keighley na środku ekranu. Transmisja gali rozdania najbardziej prestiżowych nagród w naszej branż zostanie przeprowadzona z trzech miast na świecie - Londynu, Los Angeles oraz Tokio.

Poszerzona zostanie również baza kategorii, w których rywalizują największe tytuły tego roku. Do grona już obecnych dołączą m.in. nagrody związane z zaangażowaniem w przystosowywanie produkcji dla osób z rozmaitymi niepełnosprawnościami.

Gala The Game Awards 2020 odbędzie się 10 grudnia i z pewnością, oprócz wręczenia statuetek, zaoferuje także sporo nowych materiałów ze zmierzających tytułów!


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?