Resident Evil: Village jednak też na PlayStation 4 i Xbox One?

Podobno, według informatora o pseudonimie "AestheticGamer aka Dusk Golem", Resident Evil: Village ukaże się również na PlayStation 4 i Xboksie One, i jest on o tym na 100% przekonany.

@ 23.09.2020, 09:08
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc, ps5, xbox x/s

Resident Evil: Village jednak też na PlayStation 4 i Xbox One?

Czyżby Resident Evil: Village miało wyjść również na konsolach obecnie - jeszcze - panującej generacji? Takie zdanie napisał pewien informator, kryjący się pod pseudonimem "AestheticGamer aka Dusk Golem", który znany jest z przecieków dotyczących marki Resident Evil. Z całą stanowczością stwierdził, że nowa odsłona cyklu Resident Evil pojawi się także na PlayStation 4 i Xboksie One.

Mimo zapowiedzi deweloperów, tuż po ogłoszeniu gry w tym roku, że Resident Evil: Village nie trafi na sprzęty tej generacji z uwagi na ubytki w technologii, które nie pozwoliłyby na odpowiednie i prawidłowe działanie gry, zdecydowano o przeniesieniu projektu na PlayStation 5 i Xboksa (wtedy znanego jeszcze jako Series X).

Okazuje się, że może być inaczej. AestheticGamer aka Dusk Golem wrzucił bowiem informację o tym, iż jest w stu procentach przekonany, że Resident Evil 8 wyjdzie także na PS4 i XONE, a zapowiedzi tej wersji powinniśmy spodziewać się później w tym roku. Premiera to nadal pierwsza połowa 2021, tutaj nic się nie zmieniło.

RE: Village pojawi się z pewnością jeszcze na ustach graczy, ponieważ na nadchodzących targach Tokyo Game Show zaplanowano godzinny panel poświęcony grze Capcomu. Wydarzenie to na TGS 2020 odbędzie się 27 września o godzinie 14:40 polskiego czasu. Wtedy możemy oczekiwać nowych informacji na temat stanu gry.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?