Halo 3: ODST dostępne na PC w Halo: The Master Chief Collection

Microsoft poinformował, że przedostatnia część Halo: The Master Chief Collection na komputerach osobistych, czyli Halo 3: ODST, jest już dostępna!

@ 23.09.2020, 08:41
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc

Halo 3: ODST dostępne na PC w Halo: The Master Chief Collection

Microsoft poinformował, że kolejna część składanki Halo: The Master Chief Collection na komputerach osobistych jest już dostępna! Mowa oczywiście o Halo 3: ODST - samodzielnym rozszerzeniu do Halo 3, które też już zadebiutowało na komputerach osobistych w ramach powyższej kompilacji.

Zgodnie z zapowiedziami z zeszłego tygodnia, Halo 3: ODST finalnie trafiło na komputery osobiste w ramach Halo: The Master Chief Collection. O ile posiadacze Xboksów One dostali całość - czyli zremasterowaną kolekcję Halo - w jednym terminie, o tyle PC-towcy nadal czekają. Na szczęście koniec jest już w polu widzenia.

Do przeniesienia bowiem została tylko ostatnia z zaplanowanych odsłon - Halo 4. Premiera ma się odbyć jeszcze w tym roku, bowiem deweloperzy chcą zamknąć ten etap w 2020.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?