Ghost of Tsushima otrzyma rozszerzenie Legends, a wraz z nim tryb współpracy

Aktualizacja z nim będzie całkiem darmowa.

@ 18.08.2020, 11:43
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4

Ghost of Tsushima otrzyma rozszerzenie Legends, a wraz z nim tryb współpracy

Twórcy Ghost of Tsushima, studio Sucker Punch, ujawnili, że ich ostatnie przedsięwzięcie otrzyma niebawem pierwsze rozszerzenie. Będzie ono zatytułowane Legends.

Dodatek, o którym mowa, będzie w pełni darmowy, a jego premiera odbędzie się jeszcze w tym roku. Po jego zaaplikowaniu, otrzymamy m.in. dostęp do sieciowego trybu współpracy przeznaczonego dla maksymalnie czterech graczy.

Co ważne, tryb co-op, o którym mowa nie jest związany z kampanią fabularną - ta nadal będzie wyłącznie dla jednego gracza. Legends wprowadzi do zabawy nowe obszary i misje dedykowane właśnie współpracy.

Ponadto podczas zabawy zobaczymy nowych przeciwników, tzw. Oni, posiadających nadnaturalne umiejętności. Będą oni inspirowani japońskimi opowieściami oraz mitami. Stawiając im czoła, wybierzemy spośród czterech klas postaci: samuraja, łowcy, ronina oraz asasyna.

Na razie brakuje większej ilości detali na temat projektu, ale niebawem na pewno się takowe pojawią. Ciekawie zapowiadają się np. misje w stylu hordy, w których odpieramy kolejne fale nacierających na nas oponentów.

Ghost of Tsushima dostępne jest obecnie wyłącznie na PlayStation 4.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosfrycek88   @   18:51, 18.08.2020
I fajnie. Dobrze że gra się sprzedaje i opłaca się robić do niej dodatki.

0 kudosMicMus123456789   @   18:16, 19.08.2020
Dobrze, że będzie to osobny tryb, ale nie rozumiem czemu chcą wprowadzić demony do gry.