Kolejna Forza Motorsport wesprze inicjatywę Smart Delivery

Oznacza to, że jeden zakup da nam wydania dla różnych platform sprzętowych.

@ 04.08.2020, 12:07
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox one, xbox x

Kolejna Forza Motorsport wesprze inicjatywę Smart Delivery

Smart Delivery to jedna z najważniejszych inicjatyw Microsoftu, związanych z nadchodzącą premierą kolejnego Xboksa. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, rozrosła się lista gier ją wspierających.

Smart Delivery to usługa, dzięki której nie będziemy musieli kilkakrotnie kupować tej samej produkcji, by cieszyć się nią na różnych platformach należących do giganta z Redmond. Lista wspieranych tytułów ciągle się poszerza, a wśród nich pojawiła się właśnie kolejna odsłona cyklu Forza Motorsport.

O nowości dowiadujemy się za sprawą sekcji gier dedykowanych konsoli Xbox Series X. To własnie na niej widnieje lista tytułów, które wykorzystywać będą Smart Delivery, a wśród nich jest nadchodzące dzieło studia Turn 10.

Nowa Forza Motorsport będzie więc projektem wielogeneracyjnym, co oznacza, że zagramy w nią zarówno na Xboksie z serii X, jak i Xboksie One, a najpewniej także na komputerach osobistych.

Jak na razie nie wiemy niestety kiedy projekt trafi do sklepów. Pozostaje wyczekiwanie na więcej szczegółów.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?