Forza Motorsport - wystartował preload, przygotujcie mnóstwo wolnego miejsca

Jeśli zamierzacie grać w Forza Motorsport, musicie przygotować naprawdę sporą ilość wolnej przestrzeni na dysku.

@ 20.09.2023, 15:56
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox x/s

Forza Motorsport - wystartował preload, przygotujcie mnóstwo wolnego miejsca

Microsoft przygotowuje się do premiery swojego kolejnego hitu, czyli Forza Motorsport. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, wstępne pobieranie danych na dysk, tudzież komputer, jest już dostępne. Musicie jednak przygotować naprawdę znaczącą ilość wolnej przestrzeni.

Użytkownik portalu X, niejaki JosephNv8, zauważył, że wystartował już preload Forza Motorsport. Ze względu na to, że do zaciągnięcia jest aż 132 GB danych, ich pobieranie warto rozpocząć jak najwcześniej, aby mieć później pewność, że do rozgrywki przystąpimy bez zbędnego opóźnienia. Co ważne, wspomniane 132 GB to rozmiar gry na Xboksach Series X|S. Nie wiemy nic na temat wydania dla PC.

Forza Motorsport to kolejna duża premiera Microsoftu, zaraz po Starfield, które do sprzedaży trafiło mniej więcej dwa tygodnie temu. Także i w tym przypadku szykuje się nam naprawdę wysokobudżetowy i dopracowany projekt - na to przynajmniej wskazują nasze wstępne wrażenia z obcowania z nim.

Premierę Forza Motorsport zaplanowano na 10 października. Grać będziemy wówczas wyłącznie na PC oraz Xboksach Series X|S.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?