Zawiodła Cię prezentacja Halo Infinite? Deweloperzy słuchają krytyki

Twórcy Halo Infinite pracują ciężko nad tym, by sprostać wymaganiom graczy.

@ 30.07.2020, 10:16
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox one, xbox x

Zawiodła Cię prezentacja Halo Infinite? Deweloperzy słuchają krytyki

Mniej więcej tydzień temu w sieci pojawił się pierwszy gameplay z Halo Infinite. Gracze nie byli przesadnie wniebowzięci, a w związku z tym deweloperzy zapowiedzieli zmiany i poprawki. Wszelka krytyka - rzekomo - jest przyjmowana z ogromną uwagą.

Jeden z twórców Halo Infinite, niejaki Dan Chosich, postanowił zabrać głos w sprawie projektu, twierdząc, że projektanci bardzo uważnie wsłuchują się we wszelkie opinie. Nie wiemy oczywiście jakie zmiany zostaną wprowadzone do jesieni, ale jest szansa na to, że finalny produkt spełni pokładane w nim oczekiwania.

"Byłem tam gdzie ty", odpisał Dan nie do końca zadowolonemu fanowi. "Wiem jak to jest mieć oczekiwania i czuć zawód. Chcę, abyś wiedział, że twój głos się liczy. Zwracamy uwagę na to, co piszesz. Zawsze chcę dorównać temu, co opracowało Bungie. Osobiście to dla mnie bardzo ważne".

Gameplay z Halo Infinite znajdziecie pod powyższym linkiem. Z seansu wynika, że całość jest grywalna i dopracowana, ale jednocześnie trzeba przyznać, że pod względem wizualnym nie imponuje. Ma to być jeden z tytułów startowych nowej konsoli, a w związku z tym graficznie powinien być bezkonkurencyjny.


Sprawdź także:
Halo Infinite

Halo Infinite

Premiera: 2020
PC, XBOX ONE

Halo Infinite to szósta odsłona sztandarowej serii strzelanek FPP dla Xboxów. Za projekt odpowiada studio 343 Industries, które zostało stworzone w 2012 roku, aby przejąć...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbalic87   @   10:42, 31.07.2020
Watpie ze do jesieni uda im się wprowadzić diametralne zmiany ... musieliby znacznie przesunąć date premiery ale wtedy nie mieliby nic ciekawego na start konsoli wiec takie rozwiązanie raczej nie będzie wchodzić w gre