Gameplay z Marvel's Avengers zostanie zaprezentowany w przyszłym miesiącu

Marvel's Avengers otrzyma wreszcie swoją pierwszą poważną prezentację już 24 czerwca.

@ 27.05.2020, 22:45
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Gameplay z Marvel's Avengers zostanie zaprezentowany w przyszłym miesiącu

Minęło trochę czasu odkąd ostatnio widzieliśmy lub słyszeliśmy coś o Marvel's Avengers firm Crystal Dynamics i Square Enix, ale teraz w końcu mamy konkretną datę, kiedy tytuł zostanie zaprezentowany: 24 czerwca.

Crystal Dynamics ujawniło dziś w mediach społecznościowych, że planuje w przyszłym miesiącu pokazać więcej ze swojej gry w transmisji na żywo. To wydarzenie, które nazywa się „War Table”, ma się odbyć pod koniec czerwca i będzie zawierało nowe fragmenty rozgrywki, w tym także nagranie z trybu współpracy. Będzie to pierwszy od dłuższego czasu fragment rozgrywki.

Mimo że tytuł w ciągu ostatniego roku pokazywano sporadycznie, wydaje się, że zainteresowanie nim nie słabnie. Crystal Dynamics powoli ujawnia więcej szczegółów na temat przedsięwzięcia w ostatnich miesiącach, ale tytuł nadal jest dużą tajemnicą. Mamy nadzieję, że transmisja z rozgrywki wreszcie stworzy lepszy obraz tego, czego gracze mogą spodziewać się w dniu premiery. A jeśli będziemy mieli szczęście, może w tym czasie dowiemy się więcej o planowanej wersji beta, o której również spekulowano.

Poniżej możecie zobaczyć nowe wideo, które Square Enix wrzuciło dzisiaj na Twitter. Marvel's Avengers ma pojawić się w tym roku, a dokładniej 4 września, na PlayStation 4, Xbox One i PC.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?