Forza Street pojawi się na iOS i Android 5 maja

W trakcie transmisji Inside Xbox ujawniono, że Forza Street zadebiutuje 5 maja na urządzeniach mobilnych z systemami iOS i Android.

@ 08.04.2020, 21:32
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
mob

Forza Street to poboczna odsłona serii Forza Motorsport, która skupia się na ulicznych wyścigach na wzór marki Need for Speed. Tytuł pierwotnie ukazał się w zeszłym roku na komputerach osobistych i opierał się na biznesowym modelu free to play - czyli był darmowy, lecz z mikrotranskacjami. Tak samo będzie na urządzeniach mobilnych z systemami iOS oraz Android, na których Forza Street zadebiutuje 5 maja.

Podczas niedawnej transmisji kolejnego odcinka programu Inside Xbox ogłoszono, że Forza Street, która jest eksperymentalnym spin-offem, skupiającym się na ulicznej działalności kierowców, tej nieco mniej legalnej, 5 maja zadebiutuje w cyfrowych sklepach systemów operacyjnych iOS oraz Android. Produkcja jest darmowa z systemem mikrotransakcji.

Twórcy ujawnili, że jeśli zagramy w Forza Street na urządzeniach mobilnych do 5 czerwca, wtedy dostaniemy pakiet powitalny - 2017 Ford GT oraz nieco wewnętrznej waluty oraz złota.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?