W DualSense - kontrolerze dla PS5 - dostępne jest gniazdo jack

Sony chce, aby gracze mogli podłączać do pada zestawy słuchawek.

@ 08.04.2020, 19:49
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps5

Napływają do nas kolejne informacje na temat DualSense - najnowszego kontrolera firmy Sony, dedykowanego konsoli PlayStation 5.

Wczoraj w nocy DualSense zostało oficjalnie ujawnione i zaprezentowane, a przed momentem pisaliśmy o tym, że Sony obiecuje solidną żywotność akumulatora zamontowanego wewnątrz pada. Teraz dowiedzieliśmy się innej, istotnej dla wielu graczy kwestii.

Jak się okazuje, Japończycy nie zamierzają usuwać z DualSense gniazda "jack", pozwalającego podłączać do akcesorium słuchawki. Sony uznało, że jest coś działa, nie ma sensu tego psuć, a obecność gniazda potwierdził Toshimasa Aoki.

Z innych ważnych rozwiązań technicznych DualSense warto wspomnieć o adaptujących się triggerach, haptyce, zmienionej ergonomii oraz wielu modyfikacjach czysto estetycznych.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?