Muzykę w Elden Ring skomponuje autor ścieżki cyklu Dark Souls

Niestety wciąż brakuje większej ilości szczegółów na temat projektu.

@ 26.03.2020, 11:07
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Elden Ring to najnowszy projekt From Software, odpowiedzialnego między innymi za cykl Dark Souls oraz całkiem udane Sekiro: Shadows Die Twice. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, za muzykę w nowym tytule odpowiada weteran studia.

Zapowiedź Elden Ring pojawiła się jakiś czas temu, ale do tej pory nie mamy praktycznie żadnych konkretów na temat przedsięwzięcia. Nowe informacje napływają bardzo oszczędnie, a zatem każdą wypada nam przekazywać. Tak też jest tym razem.

Na Twitterze pojawił się wpis niejakiego Yuka Kitamura - pracownika From Software, dzięki któremu mogliśmy słuchać wyśmienitych utworów muzycznych w serii Dark Souls oraz grze Sekiro. Kitamura potwierdził, że pracuje on także przy udźwiękowieniu Elden Ring.

Czekamy oczywiście na więcej informacji, a póki co pamiętajcie, że Elden Ring trafi do sprzedaży prawdopodobnie jeszcze w tym roku, na PC, PS4 oraz Xboksie One.


Sprawdź także:

Elden Ring

Premiera: 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Elden Ring to gra RPG z elementami akcji, utrzymana w klimacie soulslike oraz dark fantasy. Autorami uniwersum są Hidetaka Miyazaki ze studia From Software, autor światów...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?