Elden Ring: Shadow of the Erdtree - mamy pierwszy gameplay i znamy datę premiery

Plotki okazały się prawdziwe. Elden Ring: Shadow of the Erdtree zadebiutuje na rynku w czerwcu bieżącego roku.

@ 21.02.2024, 16:23
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Elden Ring: Shadow of the Erdtree - mamy pierwszy gameplay i znamy datę premiery

Wszelkie plotki dotyczące daty premiery Elden Ring: Shadow of the Erdtree można wreszcie odłożyć na bok. Bandai Namco oficjalnie postanowiło wreszcie ujawnić termin wydania rozszerzenia. Z informacji prasowej oraz widocznego poniżej materiału filmowego wynika, że zagramy dokładnie 21 czerwca. Bawić będziemy się na komputerach osobistych oraz konsolach poprzedniej i bieżącej generacji.

Akcja Elden Ring: Shadow of the Erdtree przenosi nas do Krainy Cienia, będącej nowym miejscem do zwiedzenia. To właśnie tu będziemy musieli zmierzyć się między innymi z niebezpieczną Miquellą, będącą siostrą Malenii. Jako że mówimy o grze studia From Software, przygotować należy się na wysoki poziom trudności oraz wiele niebezpiecznych i wymagających wyzwań.

Shadow of the Erdtree to oczywiście nie tylko nowe lokacje, ale także nowi przeciwnicy (w tym bossowie), niedostępne wcześniej wyposażenie oraz całkiem nowe umiejętności. Ze wszystkich będziemy musieli korzystać, jeśli będziemy chcieli odnieść zwycięstwo.

Jeśli nie zdecydowaliście się jeszcze na zakup Elden Ring, koniecznie rzućcie okiem na naszą recenzję, a w przypadku zainteresowania wersją PC także na wymagania sprzętowe.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosDirian   @   16:29, 21.02.2024
Świetny zwiastun, nie pozostaje nic innego jak brać na premierę Uśmiech