Wyciekła data premiery Shadow of the Erdtree?

Shadow of the Erdtree może trafić do sprzedaży w czerwcu.

@ 21.02.2024, 12:40
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Wyciekła data premiery Shadow of the Erdtree?

Pojawiły się bardzo interesujące informacje na temat nadchodzącego dodatku do Elden Ring, czyli Shadow of the Erdtree. Jego premiera była tajemnicą, aż do teraz i choć oficjalnych wieści nadal brak, pojawiły się wiarygodne doniesienia.

Plotka na temat daty debiutu DLC pochodzi od użytkownika Deallabs, billbil-kuna, który ma dość duże doświadczenie w ujawnianiu premier gier i produktów przed ich oficjalnym potwierdzeniem. Jego zdaniem podstawowa gra otrzyma w czerwcu fizyczne edycje specjalne zawierające również wspomniany dodatek.

Według niego 21 czerwca ukażą się dwie edycje specjalne gry Elden Ring: Shadow of the Erdtree i będą zawierać podstawkę oraz jej rozszerzenie. Mamy otrzymać edycję gry roku w cenie 79,99 euro oraz edycją kolekcjonerską, która będzie kosztować 259,99 euro.

Pamiętajmy jednak, iż mowa tutaj o dacie premiery fizycznych wersji i niekoniecznie musi się ona pokrywać z terminem wydania samego dodatku Shadow of the Erdtree. Bardzo możliwe, że pojawi się on nieco wcześniej w sprzedaży, tyle że w postaci elektronicznej.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?