Twórcy Torchlight III prezentują klasę strzelca wyborowego

To jedna z postaci, jakie znajdziemy w Torchlight III.

@ 26.03.2020, 10:57
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Torchlight III powinno zadebiutować na rynku latem bieżącego roku, najpierw na PC, a potem na konsolach bieżącej generacji. W związku ze zbliżającym się debiutem, deweloperzy Echtra Games przygotowali całkiem interesujący materiał filmowy.

Wideo, które widnieje poniżej, prezentuje nam kolejną klasę postaci: Strzelca wyborowego. Twórcy przedstawiają go jako wyjątkowego eksploratora, specjalizującego się w zadawaniu obrażeń na znaczne odległości. Jest on w stanie korzystać ze strzelb, łuków oraz shotgunów. Jest w stanie też przyzywać starożytne duchy.

Torchlight III to gra akcji z elementami RPG. Jego kampania fabularna powinna nam zapewnić co najmniej kilka godzin dobrej zabawy, a uczestniczyć w niej możemy albo sami albo w ramach trybu współpracy. Oczywiście tryb współpracy realizowany jest poprzez sieć.

Nowe wideo obejrzycie poniżej.


Sprawdź także:

Torchlight III

Premiera: 2020
PC

Torchlight III to trzecia odsłona baśniowego hack & slasha z silnymi elementami RPG nastawionego na walkę w kooperacji. Tytuł autorstwa studia Echtra Games pierwotnie był...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   20:06, 26.03.2020
Choć fajnie się prezentuje nowa klasa osobiście zostanę przy wojowniku. Dobrze jest miażdżyć przeciwników bezpośrednio Dumny