GWINT - Wiedźmińska Gra Karciana dostępne na Androidzie

Praktycznie wszyscy użytkownicy urządzeń mobilnych mogą już zagrać w GWINT - Wiedźmińska Gra Karciana.

@ 25.03.2020, 16:38
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, mob, inne, ps4, xbox one

GWINT - Wiedźmińska Gra Karciana dostępne na Androidzie

GWINT - Wiedźmińska Gra Karciana dostępne było od jakiegoś czasu na PC, konsolach oraz urządzeniach działających pod kontrolą systemu operacyjnego iOS. Miło nam poinformować, że projekt zadebiutował wreszcie także na Androidzie.

Ekipa CD Projekt RED poinformowała, że GWINT - Wiedźmińska Gra Karciana jest już dostępne na urządzeniach działających pod kontrolą systemu Android. Dzięki temu możecie powrócić do świata wykreowanego przez Andrzeja Sapkowskiego i cieszyć się nim na swoich smartphonach (i nie tylko).

GWINT - Wiedźmińska Gra Karciana to, jak sama nazwa wskazuje, karcianka nawiązująca do świata Wiedźmina. Choć to projekt samodzielny, do pewnego stopnia przypomina Gwinta, w którego daliśmy radę grać w Wiedźmin 3: Dziki Gon - właśnie z niego się wywodzi.

Aby uświetnić premierę tytułu na Androidzie, firma CD Projekt RED przygotowała specjalną promocję. Wystarczy, że się zalogujecie, a otrzymacie niewielki upominek. Akcja trwa do końca miesiąca, czyli do 31 marca.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?