Wojna Krwi: Wiedźmińskie opowieści - CD Projekt RED nie planuje kontynuacji

Studio skupia się na innych projektach.

@ 07.12.2019, 20:10
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one

Wojna Krwi: Wiedźmińskie opowieści - CD Projekt RED nie planuje kontynuacji

Jeśli podobała Wam się gra Wojna Krwi: Wiedźmińskie opowieści, to niestety mamy złe wieści. Twórcy ze studia CD Projekt RED oficjalnie poinformowali, że nie planują przygotować kontynuacji.

Wydana rok temu gra osadzona w wiedźmińskim uniwersum mogła pochwalić się ciekawą fabułą, ale sama rozgrywka była skierowana do konkretnego grona odbiorców - fanów Gwinta. Nie wiemy jak wyglądała sprzedaż gry, ale skoro twórcy nie planują kontynuacji, to raczej nie była ona porywająca. 

Fabularyzowana karcianka nie będzie kontynuowana, o czym poinformował Paweł Burza, starszy menadżer społeczności CD Projekt RED, w prowadzonej sesji pytań i odpowiedzi na kanale Gwent w serwisie YouTube. Na pytanie o ewentualną kontynuację Wiedźmińskich opowieści, Burza odpowiedział przecząco.

Samo CD Projekt RED na ten moment najbardziej skupia się na grze Cyberpunk 2077, której premierę wyznaczono na 16 kwietnia 2020 roku. 

Jeśli zaś chodzi o karciankę Gwint: Wiedźmińska gra karciana, to gracze konsolowi stracili nią zainteresowanie, w efekcie czego w przyszłym tygodniu CD Projekt RED przestanie wspierać ten tytuł na PlayStation 4 i Xbox One. Nadal rozwijane będzie jednak wydanie na PC oraz systemy Android i iOS (można przenieść postępy z konsolowej wersji na pozostałe platformy).
 


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?