Darkest Dungeon 2 powoli nadchodzi - twórcy cały czas pracują nad grą

Red Hook Studios postanowiło przypomnieć o swojej produkcji.

@ 07.03.2020, 15:47
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, switch, ps4, xbox one

Darkest Dungeon 2 powoli nadchodzi - twórcy cały czas pracują nad grą

Od momentu zapowiedzi Darkest Dungeon 2 nie doczekaliśmy się szerszej prezentacji gry. Twórcy w milczeniu pracują nad swoim tytułem, ale postanowili uspokoić niecierpliwych graczy.

Kontynuację Darkest Dungeon zapowiedziano ponad rok temu i od tej pory nie powiedziano w tej kwestii niczego więcej. Mało tego, nie podzielono się nawet pojedynczym screenem czy - tym bardziej - fragmentem gameplayu. Część graczy zaczęła więc obawiać się co do losów gry. 

Producenci z Red Hook Studios wydali jednak komunikat, w którym uspakajają graczy:

"Milczymy odnośnie Darkest Dungeon II, ale miejcie pewność, że zespół pracuje bardzo ciężko, a gra nadchodzi. W ciągu ostatniego roku dużo nad nią pracowaliśmy i będziemy podekscytowani by powiedzieć na jej temat więcej, gdy tylko gwiazdy ułożą się w odpowiedniej konfiguracji..." - czytamy.

Konkretów nadal więc brak, ale przynajmniej wiemy, że Darkest Dungeon 2 wciąż powstaje.


Sprawdź także:
Darkest Dungeon

Darkest Dungeon

Premiera: 19 stycznia 2016
PC, PS4, PSV, MOB, SWITCH

Darkest Dungeon to tytuł stworzony przez założony w 2013 roku zespół Red Hook Studios. Twórcy pracowali wcześniej przy takich grach jak Age of Empires: The Age of Kings D...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?