Darkest Dungeon 2 z finalną datą premiery. Wersja demo już dostępna

Studio Red Hook Games kończy prace nad kontynuacją.

@ 06.02.2023, 21:02
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc

Darkest Dungeon 2 z finalną datą premiery. Wersja demo już dostępna

Studio Red Hook Games zmierza do końca jeśli chodzi o tworzenie Darkest Dungeon II, w efekcie czego deweloperzy wyznaczyli finalną datę premiery. W "dwójkę" zagramy już 8 maja.

Gra w chwili obecnej była rozwijana w ramach Wczesnego Dostępu, ale deweloperzy właśnie szykują się do premiery ostatecznej wersji 1.0. Gra zadebiutuje 8 maja na Steam oraz w Epic Games Store. Co ciekawe, już teraz można sprawdzić jej demo.

Darkest Dungeon 2 to kontynuacja świetnie przyjętego Darkes Dungeon. Gra utrzymana jest w bardzo podobnej konwencji do pierwowzoru - tworzymy drużynę i wyruszamy na eksplorację mrocznych terenów, co rusz stając do walki z kolejnymi wrogami. Tym razem - wbrew tytułowi - akcja nie toczy się jednak wyłącznie w lochach i podziemiach, gdyż nasi bohaterowie będą przemierzać rozmaite osady za pomocą dyliżansu. Wszystko jednak utrzymane jest w charakterystycznej dla cyklu chaotycznej atmosferze rozpadającego się świata.

Darkest Dungeon 2 początkowo dostępne będzie jedynie na PC.


Sprawdź także:
Darkest Dungeon

Darkest Dungeon

Premiera: 19 stycznia 2016
PC, PS4, PSV, MOB, SWITCH

Darkest Dungeon to tytuł stworzony przez założony w 2013 roku zespół Red Hook Studios. Twórcy pracowali wcześniej przy takich grach jak Age of Empires: The Age of Kings D...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   09:29, 07.02.2023
Oho, z oczami przyjdzie nam walczyć? Oryginalny przeciwnik. Jak już te oczy pokonamy to wyskoczą na nas nosy i uszy? Aż boję się pomyśleć jaka część ciała będzie Bossem. Zdziwiony Tak czy owak to zdaje się dość wymagająca gra więc daj sobie Barbie spokój.