Darkest Dungeon 2 we wczesnym dostępie na Epic Games Store

Wyłączność platformowa i premiera dopiero w 2021 roku.

@ 21.10.2020, 19:54
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc

Darkest Dungeon 2 we wczesnym dostępie na Epic Games Store

Wyczekiwane przez spore grono graczy Darkest Dungoen 2 zadebiutuje w 2021 roku w wersji Early Access na Epic Games Store - poinformowali twórcy gry. 

Studio Red Hook Games nie jest zbyt hojne jeśli chodzi o interakcję z fanami. Na temat Darkest Dungeon 2 nie wiemy praktycznie nic, mimo że grę zapowiedziano prawie... 2 lata temu,. Tytuł jednak cały czas powstaje, a deweloperzy postanowili o tym przypomnieć graczom.

Opublikowano więc krótki filmik, który nie zdradza zbyt wielu konkretów. Dowiadujemy się jednak, że gra trafi do usługi wczesnego dostępu w Epic Games Store w 2021 roku. Nie sprecyzowano jednak konkretnej daty.

Takie podejście ze strony twórców wydaje się nieco irytujące, ale być może studio chce przyszykować produkt bliski perfekcji (wzorem pierwowzoru) i wiedzą, że co by nie było - fani i tak zaczekają na grę. Pozostaje trzymać kciuki, by Darkest Dungeon 2 było przynajmniej tak dobre, jak część pierwsza.


Sprawdź także:
Darkest Dungeon

Darkest Dungeon

Premiera: 19 stycznia 2016
PC, PS4, PSV, MOB, SWITCH

Darkest Dungeon to tytuł stworzony przez założony w 2013 roku zespół Red Hook Studios. Twórcy pracowali wcześniej przy takich grach jak Age of Empires: The Age of Kings D...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?