Darkest Dungeon (PC) - okladka

Darkest Dungeon (PC)

Premiera:
19 stycznia 2016
Premiera PL:
12 lutego 2016
Platformy:
Gatunek:
RPG
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (19)Gram (6)Ukończone (1)Kupię (3)

Opis Darkest Dungeon (PC)
zvarownik @ 09:27 13.02.2015
Kamil "zvarownik" Zwijacz

Śr. długość gry: 118h 28min

+ czaswięcej

Darkest Dungeon to tytuł stworzony przez założony w 2013 roku zespół Red Hook Studios. Twórcy pracowali wcześniej przy takich grach jak Age of Empires: The Age of Kings DS oraz Crows.

Gracze przejmują kontrolę nad grupką herosów przemierzających niebezpieczne lokacje w poszukiwaniu przygód, sławy i bogactwa. Podczas zabawy będziemy musieli się zmierzyć nie tylko z szeregiem wrogów, ale także z samymi herosami i targającymi nimi uczuciami (chciwość, bezsilność, złość itd.).

Rozgrywka dedykowana jest miłośnikom dużych wyzwań, gdyż zabawa jest trudna i oparta na systemie roguelike. Oznacza to, że podczas przygody należy uważać dosłownie na wszystko, gdyż śmierć jest permanentna i po zgonie trzeba zaczynać wszystko od początku. Walka natomiast toczona jest w turach.

Darkest Dungeon może się pochwalić wyjątkową dwuwymiarową oprawą graficzną, którą nie sposób pomylić z niczym innym. Stylistyka jest mroczna i "brudna", przez co znacznie wpływa na klimat produkcji.

Screeny z Darkest Dungeon (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?