Grounded - gameplay z nowej gry studia Obsidian Entertainment

Nowy survival specjalistów od RPG wygląda całkiem solidnie.

@ 03.03.2020, 10:09
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox one, xbox x/s

Grounded - gameplay z nowej gry studia Obsidian Entertainment

Studio Obsidian Entertainment jakiś czas temu zapowiedziało swoje kolejne przedsięwzięcie. Zaskoczeniem było to, że nie mamy do czynienia z RPG, ale z tytułem należącym do gatunku surwiwalów.

Grouded, bo o nim mowa, otrzymało właśnie mniej więcej 15 minut rozgrywki. Film zarejestrowany został na imprezie PAX East 2020, a zatem jest całkiem świeży. Prezentuje to, jak obecnie wygląda produkcja.

Na wideo zobaczyć możecie najważniejsze elementy projektu. Jest więc fragment ukazujący budowanie, crafting, pozyskiwanie surowców, a także toczenie bojów. Wszystkie te aspekty kluczowe są dla każdej gry nastawionej na survival.

Grouded oferuje w pełni otwarty świat, po którym możemy się swobodnie poruszać. Złamane źdźbła trawy pozwolą nam wybudować schronienie, a inne elementy znalezione w otoczeniu posłużą między innymi do obrony. Wątek fabularny powinien nas zachęcić do eksploracji.

W Grouded bawić będziemy się albo samodzielnie albo w gronie znajomych. Tytuł na razie nie ma daty premiery, zadebiutuje jednak na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox.


Sprawdź także:
Grounded

Grounded

Premiera: 27 września 2022
PC, XBOX ONE

Grounded to lekko prześmiewczy survival od autorów m.in. The Outer World, studia Obsidian Entertainment. Bohaterowie wcielają się w nim w ludzi wielkości mrówek i muszą s...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbalic87   @   11:34, 06.03.2020
a mnie sie nie podoba wyglada to bardziej jak jakas stara tandeta !!!