Grounded - w sieci pojawił się zwiastun premierowy gry

Grounded to nowe dzieło studia Obsidian Entertainment. Nie jest to RPG!

@ 26.07.2020, 11:43
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox one, xbox x/s

Grounded - w sieci pojawił się zwiastun premierowy gry

Obsidian Entertainment specjalizuje się w tworzeniu gier RPG. Najnowsze dzieło studia, Grounded, jest jednak całkiem innym projektem, a ze względu na zbliżającą się jego premierę w sieci pojawił się zwiastun.

Grounded to tytuł, w którym wcielasz się w nastolatka. Żeby było ciekawiej, został on pomniejszono do rozmiaru mrówki, a jego zadaniem jest przemieszczanie się po pełnym niebezpieczeństw obszarze ogródka. Grounded jest przedstawicielem survivali.

Premiera Grounded odbędzie się w dniu 28 lipca bieżącego roku, a grać będziemy wówczas na PC oraz Xboksie One. Cena gry to mniej więcej 120 złotych. Można jednak pobrać ją też za darmo ramach usługi Xbox Game Pass.

Poniżej premierowy zwiastun projektu.


Sprawdź także:
Grounded

Grounded

Premiera: 27 września 2022
PC, XBOX ONE, SWITCH, PS4, PS5

Grounded to lekko prześmiewczy survival od autorów m.in. The Outer World, studia Obsidian Entertainment. Bohaterowie wcielają się w nim w ludzi wielkości mrówek i muszą s...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?