Grounded - aktualizacja Hot and Hazy wprowadzi dużo RPG-owych mechanizmów

Studio Obsidian Entertainment zapowiedziało wprowadzenie w tym miesiącu aktualizacji Hot and Hazy do swojego wieloosobowego survivalu - Grounded. Dodatek / patch zaoferuje sporo zmian w mechanice, w tym dodanie RPG-owych mechanizmów takich jak statystyki opisujące bohatera i jego wyposażenie, a także nowe lokacje.

@ 08.10.2021, 15:29
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, xbox one

Grounded - aktualizacja Hot and Hazy wprowadzi dużo RPG-owych mechanizmów

Grounded to od blisko roku znajduje się we wczesnym dostępie (Game Preview) na konsoli Xbox One i komputerach osobistych. Studio Obsidian Entertainment jednak nie zostawił ogry samej sobie i co rusz proponuje graczom kolejne aktualizacje. Najnowsza, zatytułowana Hot and Hazy, ma zamiar nieco bardziej namieszać w tym niecodziennym survivalu.

Grounded to dzieło studia Obsidian Entertainment, znanego ze świetnych cRPG-ów takich jak Pillars of Eternity, The Outer Worlds czy Fallout: New Vegas. Skąd zatem ta wieloosobowa przygodowa gra akcji z survivalowym zacięciem? I to jeszcze ekskluzywnie na ekosystem Xboksa i PC-ty? Wszystko wskazuje na to, że aktualizacja o nazwie Hot and Hazy mająca zadebiutować pod koniec tego miesiąca spróbuje tchnąć nieco więcej RPG-owego ducha w niecodziennych projekt, co niejako zbliży produkcję do portfolio swoich autorów.

Dodatek / patch Hot and Hazy wprowadzi w Grounded dużo większą ilość liczb, tabelek i statystyk. Praktycznie każdy element - od naszej postaci przez dzierżone wyposażenie - otrzyma nowe właściwości i definiujące je liczby. Pojawi się m.in. "śmiertelność broni", co automatycznie wskaże, który oręż da radę przeciwko konkretnym rodzajom przeciwników. Do tego pojawią się nowe kategorie uzbrojenia, pancerzy itd. Najistotniejsze jednak będzie wprowadzenie surowca o nazwie Milk Molars - pozwoli on ulepszać zdrowie naszego bohatera, jego wytrzymałość, uodparniać się na głód czy też pragnienie. Do tego w grze po wprowadzeniu Hot and Hazy dodane zostaną cztery nowe biomy: w tym pustynny (który jest wielką piaskownicą na tyłach podwórza).


Sprawdź także:
Grounded

Grounded

Premiera: 27 września 2022
PC, XBOX ONE

Grounded to lekko prześmiewczy survival od autorów m.in. The Outer World, studia Obsidian Entertainment. Bohaterowie wcielają się w nim w ludzi wielkości mrówek i muszą s...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?