W Resident Evil 3 dostępny będzie tryb wspomagany

Chodzi o to, aby osoby mniej obeznane z survival horrorami także mogły grać.

@ 26.02.2020, 10:21
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Premiera nowej wersji Resident Evil 3 już za nieco ponad miesiąc, a my regularnie dostajemy nowe informacje na temat przedsięwzięcia. Najnowsze szczegóły związane są między innymi z trybem wspomaganym - nieco łatwiejszym sposobem na dobrnięcie do końca wątku fabularnego.

Resident Evil 3 nie będzie łatwą grą. Podobnie, jak w przypadku nowej wersji "dwójki", twórcy postanowili jednak przygotować tzw. tryb wspomagany, który pozwoli graczom sprawdzić fabułę i ułatwi spotkania z krwiożerczymi przeciwnikami.

Jeśli zdecydujecie się włączyć tryb wspomagany, będziecie stawiać czoła nieco słabszym przeciwnikom. Na Waszej drodze będzie też trochę więcej amunicji (prawdopodobnie innego wyposażenia też), a ponadto otrzymacie automatyczną regenerację zdrowia oraz potężny karabin szturmowy. Na razie nie wiemy nic na temat wspomagania celowania, które było w RE2, ale można spokojnie założyć, że ono również będzie.

Premiera nowego Resident Evil 3 zaplanowana została na dzień 3 kwietnia bieżącego roku. Grać będziemy wówczas na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One. Przed premierą w sieci zadebiutuje wersja demonstracyjna.


Sprawdź także:

Resident Evil 3 Remake

Premiera: 03 kwietnia 2020
PC, PS4, XBOX ONE

Resident Evil 3 Remake to odświeżona odsłona kultowego Resident Evil 3 z 1999 roku. Za produkcję gry odpowiada ekipa należąca do Capcom.Akcja w Resident Evil 3 Remake dzi...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   15:27, 27.02.2020
Widzę, że to tryb z którego chętnie skorzystam Dumny
0 kudosmrPack   @   17:41, 27.02.2020
Tryb przydatny do obeznania się z grą i do zdobycia niektórych osiągnięć Puszcza oko