Będzie demo Resident Evil 3 Remake

Firma Capcom ujawniła, że w sieci pojawi się próbka Resident Evil 3 Remake.

@ 25.02.2020, 19:18
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Będzie demo Resident Evil 3 Remake

Premiera Resident Evil 3 Remake coraz bliżej. Jeśli lubicie survival horrory, a w szczególności wybijanie umarlaków, to mamy dobre wieści. Najnowsze dzieło studia Capcom będziecie w stanie sprawdzić jeszcze przed jego oficjalnym debiutem.

Capcom, wydawca gry, zapowiedział, że Resident Evil 3 Remake otrzyma edycję demonstracyjną. Wieść taka pojawiła się na łamach Twittera i choć nie mamy jeszcze żadnych szczegółów w temacie, takowe mają pojawić się "w najbliższej przyszłości".

Jeśli Capcom pójdzie drogą, jaką korporacja wybrała w przypadku odświeżonego Resident Evil 2, to spodziewać możemy się próbki, która pozwoli nam np. sprawdzić pierwsze 30 minut zabawy. Będziemy mogli swobodnie biegać po wirtualnym świecie, tyle tylko że przez mocno ograniczony czas.

Detale opublikujemy na naszych łamach, jak tylko zostaną udostępnione. Premiera Resident Evil 3 Remake zaplanowana została na dzień 3 kwietnia bieżącego roku, a grać będziemy na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?