DOOM Eternal - zobaczcie film prezentujący kampanię singlową i tryb Battlemode

Twórcy DOOM Eternal chcą, aby wszyscy gracze wiedzieli czego się spodziewać.

@ 17.02.2020, 11:05
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one

DOOM Eternal - zobaczcie film prezentujący kampanię singlową i tryb Battlemode

Bethesda opublikowała w sieci kolejny materiał filmowy, promujący DOOM Eternal. Tym razem wydawca postanowił przybliżyć nam kampanię dla jednego gracza oraz tryb Battlemode, przeznaczony do potyczek sieciowych.

Zwiastun zatytułowano "What is DOOM Eternal?" czyli po prostu "Czym jest DOOM Eternal?". Dzięki niemu możecie zapoznać się z ogólnymi założeniami projektu, rzucając okiem na kampanię, którą dedykowano jednemu graczowi, a która powinna pochłonąć kilkanaście godzin Waszego czasu. Co ciekawe, singiel jest bardziej rozbudowany niż w pierwowzorze i serwuje nam on więcej informacji na temat głównego bohatera, DOOM Slayera.

Jeśli chodzi o drugi element promowany w zwiastunie, tryb Battlemode, jest on przeznaczony dla rozgrywek sieciowych. Także w tym przypadku twórcy chcą nam pokazać jego założenia i przedstawić swoje plany na przyszłość. Multiplayer będzie bowiem rozwijany po premierze gry, zachęcając nas do regularnych powrotów do wirtualnego świata gry.

Zwiastun znajdziecie poniżej, a jeśli chodzi o premierę DOOM Eternal, zaplanowano ją na dzień 20 marca bieżącego roku. Grać będziemy wówczas na PC, PS4 oraz Xboksie One. Nieco później grać będą posiadacze konsol Switch.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?