NiOh sprzedało się już prawie w nakładzie 3 mln egzemplarzy

Pamiętajcie, że niebawem zadebiutuje jego kontynuacja.

@ 28.01.2020, 10:31
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4

Już niebawem, 13 marca bieżącego roku, w sklepach zadebiutuje NiOh 2, a póki co wypada się pochylić nad wyśmienitą sprzedażą pierwowzoru. Postanowił wspomnieć o niej wydawca, firma Koei Tecmo.

Z informacji opublikowanej przez spółkę dowiadujemy się, że NiOh to jedna z najlepiej sprzedających się gier studia Team Ninja. Do tej pory rozeszła się ona w nakładzie bliskim 3 mln egzemplarzy. Konkretna liczba opchniętych sztuk to 2,95 mln, czyli całkiem sporo.

Pierwsze NiOh trafiło na rynek w 2017 roku i przeznaczone było początkowo wyłącznie dla PlayStation 4. Później zadebiutowało też na PC, a sprzedaż o której mowa obejmuje obie wymienione platformy sprzętowe. NiOh 2 także najpierw trafi do posiadaczy PS4.

Jeśli chodzi o założenia gry, mamy do czynienia z przedstawicielem gatunku soulslike, czyli tytułem, w którym duży nacisk położono na wyśrubowany poziom trudności. Gdybyście mieli z przejściem jakiekolwiek problemy, pamiętajcie o naszym darmowym poradniku.

Jak wspomniałem, premiera NiOh 2 odbędzie się 13 marca. Grać będziemy wyłącznie na PlayStation 4.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   11:37, 28.01.2020
Premiera dwójki niebawem, a dorwać u nas edycje specjalną graniczy z cudem Dumny

Wynik ładny, sam gram od kiedy gra trafiła ostatnim razem do PS Plusa, tak mi się gra spodobała, że zakupiłem pudełkowe wydanie Uśmiech