NiOh

ObserwujMam (13)Gram (2)Ukończone (6)Kupię (3)

NiOh - wiki i poradnik


Podstawowe informacje

Premiera światowa:07 lutego 2017
Premiera polska:08 lutego 2017
Producent:Team Ninja
Wydawca:Koei Tecmo
Dystrybutor:Sony Computer Entertainme...
Gatunek:Akcja / Zręcznościowa

Fabuła

Nioh przedstawia losy człowieka o imieniu William. W początkowych scenach opowiada on o mitycznym złotym kamieniu zwanym Amrita. Jego ogromne pokłady znajdują się w Japonii, a Królowa Elżbieta I stara się zdobyć odpowiednie jego ilości, aby zwyciężyć wojnę z Hiszpanią.

Wiliama spotykamy gdy przebywa on jednej z celi więzienia brytyjskiego Tower of London. Z pomocą ducha opiekuńczego Saoirse, zrodzonego z modlitwy rodzinnej wioski mężczyzny, udaje mu się uciec. Po drodze spotyka tajemniczą postać, Edward Kelley’a, który także pragnie znaleźć kamień Amrita.

Kelley pojmuje ducha Williama, a z jego pomocą odnajduje Japonię. William, żądny zemsty, postanawia ruszyć w poszukiwania mężczyzny. Aby to zrobić trafia do Japonii, mamy rok 1600, gdzie walczy z Oni, plądrującymi okolicę. Zwraca w ten sposób uwagę Hanzo Hattori, który oferuje swoją pomoc w poszukiwaniach Kelley’a. William w zamian musi pomóc w walce z Oni.

Podczas jednej z pierwszych misji protagonista spotyka ducha zwanego Nekomata. Dowiaduje się od niego, że delikatny balans pomiędzy dobrymi i złymi duchami został zniszczony przez blisko wiek wojen w Japonii.

William musi owy balans przywrócić, jednocześnie poszukując swojego nemezis… to ciężkie zadanie spada na barki grającego…Tryby rozgrywki

Deweloperzy Nioh przewidzieli tylko jeden tryb zabawy, wątek fabularny przewidziany dla jednego gracza. Mimo to w jego ramach można korzystać z trybu współpracy. Działa on podobnie, jak w przypadku serii Souls, a zatem jesteśmy w stanie zapraszać do swojej sesji innych grających, ewentualnie zdecydować się na to, by wspomóc swoimi umiejętnościami inną osobę, proszącą o wsparcie.

Więcej informacji na temat sposobu funkcjonowania współpracy dostępne jest w ramach dedykowanej podstrony poradnika dla gry Nioh.


Autorzy wiki:

bigboy177
edytował(a): 205 razy   ●   zmienił(a): 369411 znaków
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?