Team Ninja - twórcy NiOh - pracują nad grą opartą na Opowieściach o Trzech Królestwach

Będzie to oczywiście całkiem nowy projekt, choć na pewno nawiązujący do dotychczasowego dorobku ekipy.

@ 27.10.2021, 09:34
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Team Ninja - twórcy NiOh - pracują nad grą opartą na Opowieściach o Trzech Królestwach

Team Ninja zapowiedziało swoje kolejne przedsięwzięcie. Ekipa, która zasłynęła za sprawą serii Ninja Gaiden oraz NiOh ujawniła właśnie, że zajmuje się teraz upakowanym akcją projektem opartym na Opowieściach o Trzech Królestwach. Wydaniem gry zajmie się Koei Tecmo.

Akcja gry przeniesie nas prawdopodobnie do XIV wieku, albowiem wtedy właśnie toczy się akcja chińskiej powieści pt. Opowieści o Trzech Królestwach. Książka skupia się na konflikcie pomiędzy trzema królestwami: Wei, Wu oraz Shu; a zatem można założyć, że i w grze waśń będzie w centrum naszej uwagi.

W tym momencie nie mamy niestety większej ilości szczegółów na temat produkcji, a w związku z tym musimy uzbroić się w cierpliwość i wyczekiwać na konkrety. Patrząc na dotychczasowy dorobek Team Ninja, liczymy na przedstawiciela gatunku soulslike, czyli dynamiczną, wymagającą i rozbudowaną grę akcji. Może to być jednak też coś nawiązującego do Ninja Gaiden.


Sprawdź także:
NiOh

NiOh

Premiera: 07 lutego 2017
PS4, PC, PS5

Nioh to gra akcji, opracowana przez firmę Team Ninja, a wydana przez Tecmo Koei. Tytuł rozpoczął swój żywot jeszcze na PlayStation 3, ale jego produkcję kończono z myślą ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosluki505   @   18:08, 27.10.2021
Nioh i Nioh 2 były dobre, jeśli poprawią takie elementy jak: Większa różnorodność bossów, większa różnorodność questów pobocznych i lokacji to wyjdzie z tego dobra gra ARPG.