Seria NiOh z kolejnym rekordem sprzedaży

Team Ninja może być zadowolone ze swojej super marki. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, NiOh rozeszło się już w nakładzie przekraczającym 7 milionów egzemplarzy.

@ 28.10.2022, 12:24
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Seria NiOh z kolejnym rekordem sprzedaży

Sprzedaż serii Nioh od Team Ninja przekroczyła już 7 milionów kopii na całym świecie. Mowa tutaj o dwóch grach: pierwszym Nioh, wydanym w 2017 roku, jak również Nioh 2 wydanym w marcu 2020 roku. Team Ninja podzieliło się informacją o sprzedaży w poście na Twitterze.

"Mamy nadzieję, że czekacie na przyszłe projekty Team Ninja Studio!" - studio napisało na portalu społecznościowym.

Obejmuje to przyszłoroczny Wo Long: Fallen Dynasty na PlayStation, Xbox i PC, którego datę premiery zaplanowano na 3 marca 2023 roku. Tytuł jest przedstawicielem soulslike, więc przypomina na pewno Nioh, ale jest osadzony w erze Trzech Królestw w Chinach, co na pewno zróżnicuje klimat i rozgrywkę.

Następnie pojawi się Rise of the Ronin, który będzie ekskluzywnie dostępny na PlayStation 5. Jego premiera także powinna mieć miejsce w roku przyszłym, choć konkretów na razie brak.

Jeżeli mowa o NiOh to naprawdę uznana i udana marka. Jeżeli jesteście właścicielami PlayStation, to w najnowszej ofercie PlayStation Plus znajdziecie drugą odsłonę w ramach abonamentu.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudosMicMus123456789   @   13:28, 29.10.2022
W pierwsze Nioh zagrałem dzięki temu, że wylądowała w PS Plus i tak mi się spodobała, że mimo iż już miałem dostęp do gry to i tak zakupiłem nowe pudełkowe wydanie z szacunku dla twórców. Dwójka to był pre-order, obie gry są miodne i mają przejrzystą fabułę co w grach typu soulslike nie jest takie oczywiste Dumny
0 kudoslogan23   @   15:04, 29.10.2022
To dobra informacja, może będzie część trzecia.