Gracz Fortnite w turniejach zarobił na tyle, by spłacić długi swojej mamy

Aydanm, zawodowy gracz i streamer Fortnite zaskoczył swoją matkę serdecznym gestem, zarabiając na jej długi.

@ 28.01.2020, 10:02
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, switch, ps4, xbox one

Aydan Conrad, streamer Twitcha, który gra głównie w Fortnite, postanowił zaskoczyć matkę, spłacając wszystkie pozostałe pożyczki studenckie.

Conrad, który jest również profesjonalnym graczem Fortnite i członkiem zespołu Ghost Gaming, postanowił powiadomić swoją matkę na żywo.

"Nie potrzebuję niczego, Aydan. Zrobiłeś już dla mnie wystarczająco dużo" - powiedziała jego matka, nieświadoma wiadomości, którą za moment usłyszy.

Conrad zapewnia ją, że jest to możliwe, wypowiadając imię osoby, którą oboje znają, która pomogła to osiągnąć. Kiedy mama zdaje sobie sprawę, że chłopak mówi poważnie, jest oszołomiona i natychmiast zaczyna płakać. Oczywiście streamer odniósł się również do wspierającej go społeczności, dzięki której jest tym, kim jest.

Gracz zajął 37. miejsce w  Fortnite World Cup Finals w zeszłym roku, zarabiając $50 000. Regularnie zajmuje wysokie miejsce w turniejach gry Epic Games, a jego łączne zarobki wynoszą $129 000.


Sprawdź także:

Fortnite

Premiera: 25 lipca 2017
PC, PS3, XBOX 360, PS4, XBOX ONE, MOB, SWITCH

Fortnite to kolejna produkcja studia Epic Games, czyli twórców takich klasyków jak Unreal Tournament czy Gears of War. Projekt to pierwsza gra w historii, korzystająca z ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?