W DOOM Eternal nie będzie mikrotransakcji, zapewniają twórcy

DOOM Eternal nie będzie miał żadnych mikrotransakcji - dyrektor kreatywny id Software oficjalnie to potwierdza.

@ 27.01.2020, 20:19
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

W DOOM Eternal nie będzie mikrotransakcji, zapewniają twórcy

DOOM Eternal nie będzie zawierać żadnych transakcji, a dodatki wizualne i skórki będzie można odblokować tylko poprzez zdobywanie punktów doświadczenia. Przynajmniej tak twierdzi dyrektor kreatywny Hugo Martin, który wyjawił to w komentarzu na Facebooku.

W komentarzu na Facebooku, który został opublikowany, wspomniany Martin potwierdził, że nadchodzące DOOM Eternal będzie zawierało kosmetyczne dodatki, ale gracze będą musieli je odblokować zdobywając XP. id Software wyjaśnia na Facebooku, że ​​gra nie będzie miała sklepu i że te kosmetyki "po prostu wyglądają fajnie" i nie wpłyną na wydajność gry.

"Eternal to gra za 60 USD, nie jest to gra bezpłatna, ani gra mobilna - zapewniamy Ci pełne doświadczenie bez jakichś dodatkowych mikropłatności”. Jeśli więc chcecie mieć fantazyjnie wyglądająca broń, musicie ją zdobyć. I jak sugeruje Martin: "Odblokowywanie skórek za pomocą XP jest częścią doświadczenia, jeśli zależy Ci na tych rzeczach lub możesz je całkowicie zignorować".

Premiera DOOM Eternal dnia 20 marca 2020 roku. Będzie ono dostępne na Xboksie One, PS4, PC oraz Google Stadia, a wersja dla Nintendo Switch ma się pojawić w późniejszym terminie. Na koniec wspomnę o naszym playteście, który przygotowaliśmy po wizycie w firmie Cenega.


Sprawdź także:
DOOM Eternal

DOOM Eternal

Premiera: 20 marca 2020
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

DOOM Eternal to pierwszoosobowa strzelanka, kontynuacja DOOM-a z 2016 roku, który stanowił restart serii FPS-ów, swoimi korzeniami sięgającej początków wirtualnej rozrywk...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   07:44, 28.01.2020
No i to jest jedyna słuszna koncepcja.
0 kudoskrzywy_banen   @   11:13, 28.01.2020
Nie będzie też snap mapa, ani multiplayera. Tak więc trochę meh.
0 kudosMicMus123456789   @   11:47, 28.01.2020
Fajnie, że nie będzie sklepu, ale nawet gdyby był i tak bym z niego nie skorzystał Dumny
0 kudosgajda1000   @   14:01, 28.01.2020
Cytat: krzywy_banen
Nie będzie też snap mapa, ani multiplayera. Tak więc trochę meh.


Ostatnio (wczoraj) chciałem pograć na multi w Deathmatch -> Znajdź grę... i nikogo nie znalazłem. Czyli nikt już nie gra w Dooma 2016 na multi?
0 kudosguy_fawkes   @   21:15, 28.01.2020
"Eternal to gra za 60 USD, nie jest to gra bezpłatna, ani gra mobilna - zapewniamy Ci pełne doświadczenie bez jakichś dodatkowych mikropłatności”.
Święte słowa. Zaraza z „darmówek”. Całe szczęście, że to nie EA, bo takowe mogłyby się pojawić nawet po czasie, jak w najnowszym Need for Speed...
Dodaj Odpowiedź