Take-Two chce, aby Rockstar tworzył więcej gier

Nie chodzi o największe marki, ale o te nieco mniejsze projekty.

@ 20.01.2020, 15:49
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x

Rockstar, podobnie jak Blizzard, nie tworzy gier na wyścigi. Najczęściej dość długo musimy czekać na ich kolejne dzieła, co najwyraźniej nie odpowiada firmie będącej właścicielem studia, Take-Two. Szefostwo wydawcy podobno chce, aby Rockstar częściej wypuszczało na rynek nowej projekty.

Na Twitterze pojawił się interesujący wpis autorstwa niejakiego SWEGTA. Sytuacja jest o tyle ciekawa, że niejednokrotnie publikował on na wspomnianym portalu nieoficjalne informacje dotyczące studia Rockstar, które później się urzeczywistniały.

SWEGTA napisał na Twitterze, że szefostwo Take-Two Interactive naciska podobno na Rockstar, aby częściej opracowywało ono gry. Nie chodzi w tym przypadku o ogromne projekty pokroju GTA lub Red Dead Redemption, ale o mniejsze marki, jak Bully, Midnight Club oraz Manhunt.

Jako że to niepotwierdzone doniesienia, całość trzeba przyjąć z przymrużeniem oka. Jak tylko pojawi się coś oficjalnego w temacie, nie omieszkamy Was powiadomić.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosdabi132   @   08:57, 22.01.2020
No tak, najlepiej niech tworzą po kilka gier rocznie. Tylko pytanie czy ilość pójdzie w parze z jakością? Akurat mi nie przeszkadza to że R* nie tworzy gier masowo. Wolę dostać świetną produkcje raz na parę lat, niż średniaka co roku.