Godfall wygląda co najwyżej średnio na nagraniu z PlayStaion 5

Godfall to pierwsza z zapowiedzianych gier na PlayStation 5. Popularna chyba tylko z tego powodu, bowiem rozgrywką nie zawojuje świata.

@ 20.01.2020, 15:55
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps5

Godfall wygląda co najwyżej średnio na nagraniu z PlayStaion 5

Film, o którym mowa, znajduje się na Reddit i pochodzi ze zwiastuna, który został opublikowany wcześniej. Użytkownik YeaQuarterDongIng twierdzi, że to tylko „ułamek” materiału, który ma, i chociaż video ma tylko sześć sekund, jest to nasze pierwsze właściwe spojrzenie na przebieg walki w grze.

Wydaje się, że istnieje wskaźnik kierunkowy dla wyprowadzanych ataków i dużo cięć za pomocą świecącej broni. Efekty cząsteczkowe przykuwają uwagę widzów, oczekujących, że będą wyglądać naprawdę next-genowo na potężnym PlayStation 5. Aczkolwiek widać, że to wciąż gra od mało znanej ekipy, która na ten moment nie wybija się ponad to, czego mogliśmy się po premierze nowego sprzętu oczekiwać.

Dyrektor kreatywny Godfall i CEO Counterplay Games Keith Lee powiedział, że Godfall musi być grą nowej generacji.

"Wyjątkowo wydajny dysk SSD na PlayStation 5 oferuje nowy poziom szczegółowości każdego obiektu, a także płynne ładowanie naszego rozległego świata", wyjaśnił. "Nasza walka ma charakter kinestetyczny, więc adaptacyjne wyzwalacze i dotykowe informacje zwrotne nowego kontrolera sprawią, że walka będzie natychmiastowa i emocjonująca".

Counterplay Games udostępni więcej informacji o Godfall w ciągu najbliższych kilku miesięcy, ale ten dodatkowy fragment wygląda interesująco - tylko, albo aż, patrząc przez pryzmat nowej generacji konsol.

[GodFall] [Video] - Combat Footage (A Fraction of the footage from an Unreleased Trailer I have) from r/PS4


Sprawdź także:
Godfall

Godfall

Premiera: 12 listopada 2020
PC, PS5

Godfall to produkcja studia Counterplay Games, która powstała pod egidą firmy Gearbox Software. Tytuł to slasher z naciskiem na pozyskiwanie ekwipunku obficie wypadająceg...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?