The Surge 2 zoptymalizowane na PS4 Pro oraz Xboksa One X

Na obu mocniejszych konsolach będziemy mogli wybrać tryb działania gry.

@ 18.09.2019, 21:07
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Jeśli rozważacie zakup The Surge 2, mamy dodatkowe informacje na temat przedsięwzięcia. Jego deweloperzy, studio Deck 13, ujawnili, że w przypadku PlayStation 4 Pro oraz Xboksa One X produkcja zaoferuje nieco wyższą rozdzielczość.

Na mocniejszych wariantach konsol obecnej generacji bawić będziemy się w rozdzielczości 4K. W takiej sytuacji będziemy mogli się cieszyć maksymalnie 30 klatkami na sekundę. Jeśli zechcemy grać w 60 klatkach na sekundę, możemy na PS4 oraz Xboksie One X skorzystać z rozdzielczości 1080p.

Jak widać powyżej, The Surge 2 oferować będzie dwa tryby wyświetlania obrazu. Jeden stawia na rozdzielczość, drugi natomiast na płynność. Tylko na PC będzie się dało oba te światy połączyć, pod warunkiem, że posiadać będziecie odpowiednio wydajny komputer.

Skoro o komputerze mowa, rzućcie okiem na wymagania sprzętowe gry. Pamiętajcie też, że premiera The Surge 2 zaplanowana została na dzień 24 września.


Sprawdź także:

The Surge 2

Premiera: 24 września 2019
PC, PS4, XBOX ONE

The Surge 2 to kontynuacja futurystycznej gry akcji z elementami RPG, reprezentująca mechaniki rozgrywki zbliżone do cyklu Dark Souls czyli tzw. "soulslike". Za projekt p...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?