Sony jest właścicielem praw do wcześniejszych gier Insomniac Games

Oznacza to, że Sony może przygotować kontynuację Sunset Overdrive.

@ 18.09.2019, 10:47
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4

Sony jest właścicielem praw do wcześniejszych gier Insomniac Games

Firma Sony jakiś czas temu ujawniła, że weszła w posiadanie studia Insomniac Games, czyli ekipy, dzięki której otrzymaliśmy między innymi bardzo udane Marvel's Spider-Man, które rozeszło się na całym świecie w nakładzie przekraczającym 13 mln egzemplarzy.

Insomniac Games to jednak również inne marki. Studio opracowało między innymi świetne Ratchet & Clank, a także ekskluzywne dla platform Microsoftu i mocno zakręcone Sunset Overdrive. Na kontynuację tego drugiego fani czekają od dawna, a z najnowszych doniesień wynika, że właścicielem marki jest obecnie Sony.

"SIE jest właścicielem praw do poprzednich dzieł studia Insomniac Games", powiedział Shuhei Yoshida, szef Worldwide Studios. Nie zdradził on jednak oczywiście jakie są plany Japończyków w związku z cyklami, o których mowa. Sony może się zdecydować na ich rozwijanie, a może zlecić Insomniac Games opracowanie czegoś całkiem nowego.

Pewne jest jedynie to, że Sony pracuje już nad projektami przeznaczonymi dla PlayStation 5. Premiery nowej platformy spodziewamy się w przyszłym roku.


Sprawdź także:
Sunset Overdrive

Sunset Overdrive

Premiera: 28 października 2014
XBOX ONE, PC

Sunset Overdrive to produkcja łącząca w sobie elementy gry akcji, zręcznościówki oraz platformówki. Za jej wykonanie odpowiada studio Insomniac Games, znane do tej pory d...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosluki505   @   12:41, 23.09.2019
Microsoft traci kolejnego "exa"