PlayStation Showcase 2023 już dziś - oglądaj z nami!

Już dziś kolejna prezentacja od Sony, której nie mogą przegapić fani PlayStation.

@ 24.05.2023, 16:40
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
ps5

PlayStation Showcase 2023 już dziś - oglądaj z nami!

Dziś ważny dzień dla posiadaczy PlayStation 5, bowiem Sony przygotowało pokaz PlayStation Showcase 2023. W jego ramach zobaczymy prezentację nowych gier, tworzonych z myślą o PS5.

Prezentacja rozpocznie się dzisiaj o godzinie 22.00. Będziecie mogli obejrzeć ją na poniższym odtwarzaczu, a jeśli nie macie czasu to oczywiście nic straconego - na naszych łamach pojawią się newsy podsumowujące wydarzenie i zaprezentowane gry.

Czego się spodziewać? Po sieci krąży cała masa domysłów, ale chyba bez sensu powielać kolejne plotki - pewniakiem jest nowy gameplay z Final Fantasy XVI, które już w drugiej połowie czerwca trafi do sprzedaży. Bardzo prawdopodobne też, że zobaczymy nowe info na temat Marvel’s Spider-Man 2 - gra ma zadebiutować już jesienią 2023, a póki co tak naprawdę niewiele na jej temat wiemy. Liczymy więc na gameplay i datę premiery. Bardzo prawdopodobna jest też prezentacja kontynuacji Sunset Overdrive - ledwie kilka dni temu studio Insomniac Games przypomniało o tej grze na Twitterze. To raczej nie może być przypadek...

Gracze PC zapewne wyczekują kolejnej gry od PlayStation Studios przeportowanej na blaszaki. Najbardziej prawdopodobny wydaje się port Ghost of Tsushima. Oczywiście stale wracają też pogłoski o Bloodborne w wersji PC, ale tu chyba nawet najbardziej wytrwali fani tracą powoli nadzieje. W każdym razie wszystko wyjaśni się już za kilka godzin.Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   20:02, 24.05.2023
Ja nie zobaczę na żywo, bo rano do pracy, ale oby nie zawiedli i było parę miłych newsów rano do przeczytania Dumny
0 kudosmrPack   @   00:03, 25.05.2023
Ogólnie 3 momenty były dla mnie najbardziej interesujące: Phantom Blade 0, MGS i całkiem długi gameplay Spider-Man 2. Poza tym będę się przyglądał AC Mirage i Alan Wake 2.