DIRT Rally za darmo od Humble Bundle!

Świetna ścigałka od Codemasters za friko.

@ 30.08.2019, 00:21
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc

DIRT Rally za darmo od Humble Bundle!

Organizatorzy paczki Humble Bundle przygotowali rewelacyjną promocję na grę DiRT Rally. Otóż ta świetna rajdówka rozdawana jest za darmo - wystarczy zapisać się do newslettera.

Promocja jest krótka bo trwa niecałe 3 dni, więc warto się pospieszyć by nie przepuścić koło nosa tak dobrej okazji. DiRT Rally debiutowało pod koniec 2015 roku i śmiało można je uznać za jedną z najlepszych gier samochodowych na rynku. Produkcja doczekała się kontynuacji, która jednak nie została już tak ciepło przyjęta - DiRT Rally 2.0 pocięto na zawartościowe kawałki, co nie spodobało się fanom.

Pierwsza część to jednak produkt kompletny, a do tego darmowy - nic tylko brać! Po zapisaniu się do newslettera otrzymamy link do wiadomości zawierającej kod do aktywacji na Steam.


Sprawdź także:
DiRT Rally

DiRT Rally

Premiera: 07 grudnia 2015
PC, PS4, XBOX ONE

DiRT Rally to kolejna odsłona serii DiRT, która stanowi spuściznę po poprzednim cyklu Colin McRae. Produkcja reprezentuje gatunek symulatorów rajdowy, zaś za jej stworzen...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   12:02, 30.08.2019
Od dawna przymierzałem się do kupna Dirt Rally. Czasem cierpliwość się opłaca Uśmiech
0 kudosdabi132   @   18:22, 30.08.2019
Również zamierzałem zakupić Dirta Rally, e czekałem na bardzo niską cenę. Nie spodziewałem się jednak, że dadzą grę za darmo. Miła niespodzianka Uśmiech