W DiRT Rally 2 zagramy w 2019 roku? A może chodzi o DiRT 5?

To nic pewnego, ale zdaje się, że coś jest na rzeczy.

@ 08.08.2018, 07:50
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one

W DiRT Rally 2 zagramy w 2019 roku? A może chodzi o DiRT 5?

DiRT Rally to obok legendarnego Richard Burns Rally najlepsza gra rajdowa na rynku i co do tego nie ma żadnych wątpliwości. W tym roku debiutował niezły DiRT 4, nie będąc jednak produkcją nastawioną tak silnie na symulacyjny model rozgrywki. Nad czym z kolei teraz dłubie Codemasters

Tego do końca nie wiemy, ale najnowsze doniesienia mówią o DiRT Rally 2. Nie jest to nic oficjalnego, ale mały wyciek powstał za sprawą Phila Millsa, walijskiego pilota rajdowego, który w 2003 roku wygrał tytuł Mistrza Świata wraz z Petterem Solbergiem za kierownicą Subaru Imprezy WRC. Otóż Phil opublikował na Facebooku swoje zdjęcie, na którym siedzi (jak zauważyli użytkownicy reddita) w studio nagraniowym Codemasters i nagrywa kwestie do nowej, jeszcze niezapowiedzianej produkcji.

Co więcej, Mills zaznaczył w swoim poście, że nowa gra ma zostać ujawniona za około 6 tygodni, a on sam nigdy nie widział tak realistycznej rozgrywki w grze wideo. Premiera najnowszej produkcji od Codemasters ma odbyć się w przyszłym roku. Post walijskiego pilota został już skasowany, co tylko potwierdza, że coś jest na rzeczy. 

Pozostaje więc uzbroić się w cierpliwość i poczekać do końca września - być może wtedy Mistrzowie Kodu oficjalnie ujawnią swoją najnowszą produkcję, czymkolwiek by ona nie była.


Sprawdź także:
DiRT Rally

DiRT Rally

Premiera: 07 grudnia 2015
PC, PS4, XBOX ONE

DiRT Rally to kolejna odsłona serii DiRT, która stanowi spuściznę po poprzednim cyklu Colin McRae. Produkcja reprezentuje gatunek symulatorów rajdowy, zaś za jej stworzen...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?