The Surge 2 - najważniejsze elementy rozgrywki na nowym gameplayu

Studio Deck 13 już za blisko miesiąc wprowadzi na rynek grę The Surge 2, czyli rozbudowanego cRPG-a science fiction w klimacie soulslike.

@ 19.08.2019, 17:15
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

The Surge 2 zapowiada się jako jedna z ciekawszych premier tego roku - szczególnie patrząc na segment gier cRPG, a w jeszcze bardziej dla tych, którzy lubią rozbudowane o wysokim poziomie trudności. Do sieci trafił nowy materiał promocyjny - gameplay prezentujący najważniejsze mechaniki napędzające rozgrywkę!

Gra jest oficjalnie skończona i twórcy szykują się do premiery, która nastąpi już w przyszłym miesiącu - 24 września. Okres oczekiwania chcą nam umilić kolejnym materiałem wideo. The Surge 2 będzie wtórowało rozgrywce znanej i lubianej z cyklu gier From Software - wysoki poziom trudności, zaawansowane techniki walki i odradzający się wrogowie.

Tytuł od niemieckiego studia Deck 13, które współtworzyło również rodzime Lords of the Fallen, jest ujęta w zupełnie innym klimacie - science fiction. To tutaj zaawansowana technologia będzie mieszała się z deformacjami mutantów. Tym razem gra i cała opowieść wyjdzie z zamkniętych i klaustrofobicznych kompleksów badawczych na zewnątrz, co jest zmianą wizerunkową jak najbardziej na plus.

Trzon rozgrywki nie ulega zmianie - nadal będziecie umierali. I to często. A proces ten rozpocznie się w na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych już 24 września tego roku!


Sprawdź także:

The Surge 2

Premiera: 24 września 2019
PC, PS4, XBOX ONE

The Surge 2 to kontynuacja futurystycznej gry akcji z elementami RPG, reprezentująca mechaniki rozgrywki zbliżone do cyklu Dark Souls czyli tzw. "soulslike". Za projekt p...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   18:27, 19.08.2019
Ciekawe, że przeciwnicy w dwójce mają poziomy doświadczenia czy cokolwiek co oznaczają te liczby przy ich pasku życia.