Syberia: The World Before - zapowiedziano nową część kultowej przygodówki

Studio Microids oraz rysownik Benoit Sokal, ojciec marki, zapowiedzieli Syberia: The World Before - kolejną odsłonę kultowej serii gier przygodowych. Ponownie wcielimy się w prawniczkę Kate Walker.

@ 19.08.2019, 16:59
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
pc, ps4, xbox one

Syberia: The World Before - zapowiedziano nową część kultowej przygodówki

Targi gamescom w niemieckiej Kolonii dopiero będą się rozpoczynały - na dziś na godzinę 20 naszego czasu zaplanowano transmisję gamescom 2019 Night Open Live, zaś sama impreza potrwa do 24 sierpnia - a sznur z zapowiedziami nowych gier został już rozwiązany. Firma Microids wraz z Benoitem Sokalem, ojcem marki, zapowiedzieli nową część Syberii - kultowego cyklu gier przygodowych!

Kolejna odsłona przygód prawniczki Kate Walker tym razem otrzyma podtytuł i nie będzie oznaczona jako pełnoprawna "czwórka" - jej tytuł to Syberia: The World Before. Na razie, oprócz specjalnie zaprojektowanego plakatu (albo też okładki), nie wiemy zbyt wiele na temat tej produkcji.

W zapowiedzi deweloperzy określili Syberia: The World Before jako kolejny etap przygód Kate Walker. Nowe śledztwo głównej bohaterki pozwoli jej pozwiedzać lokacje znajdujące się na całym kontynencie (zapewne nadal będziemy znajdować się w Europie), a ramami czasowymi mają być "zawirowania i tragedie XX wieku". Za warstwą wizualną i klimatem nadal ma stać Benoit Sokal - belgijski rysownik, który odpowiadał za niezwykły i magiczny klimat ręcznie rysowanych teł w dwóch pierwszych częściach serii - zaś sama gra ma przywrócić unikalną atmosferę znaną z oryginałów.

Data premiery ani platformy docelowe Syberia: The World Before nie są znane, zaś sama gra od 18 miesięcy znajduje się w produkcji. Prawdopodobnie jednak tytuł pojawi się na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4, tak jak miało to miejsce w przypadku Syberii 3.


Sprawdź także:
Syberia 3

Syberia 3

Premiera: 20 kwietnia 2017
PC, PS4, XBOX ONE

Syberia 3 to trzecia część kultowej serii gier przygodowych z gatunku point & click. "Trójka" jest długo oczekiwaną kontynuacją przygód prawniczki Kate Walker - na poznan...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?