Concrete Genie wyjdzie 8 października

Firma Sony nowym zwiastunem gry Conrete Genie ogłosiła datę premiery tytułu studia Pixel Opus - 8 października tego roku, tylko na PlayStation 4.

@ 31.07.2019, 11:06
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
ps4

Concrete Genie wyjdzie 8 października

Wreszcie poznaliśmy dokładną datę premiery kolejnego tytułu ekskluzywnego konsoli PlayStation 4 - Concrete Genie! Tytuł studia Pixel Opus, autorów m.in. Entwinted z 2014 roku, ukaże się na sprzęcie firmy Sony dokładnie 8 października tego roku - po dwóch obsuwach w końcu prawdopodobnie uda się dowieźć produkt końcowy do finału.

Concrete Genie zostało zapowiedziane na paryskim wydarzeniu PlayStation w 2017 roku. Początkowo produkcja miała zadebiutować rok później, jednak premierę przesunięto na wiosnę 2019, a w marcu tego roku - na jesień. 8 października zdaje się być właśnie dokładnym jesiennym terminem. Ogłoszeniu towarzyszył nowy, krótki zwiastun.

W Concrete Genie wcielamy się w postać Asha - mieszkańca nadmorskiej miejscowości. Odkrywa on, iż za pomocą malunków na ścianach jest w stanie ożywiać własne pomysły, toteż do tego przede wszystkim sprowadza się rozgrywka - kreowania rzeczywistości za pomocą quasi-graffiti przy akompaniamencie spokojnej, ambientowej muzyki.


Sprawdź także:
Concrete Genie

Concrete Genie

Premiera: 08 października 2019
PS4

Concrete Genie to przygodowa gra akcji TPP opowiadająca o chłopaku gnębionym przez rówieśników. Nastolatek ucieka od swoich problemów tworząc graffiti na ścianach zaniecz...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?