The Outer Worlds trafi na Nintendo Switch

Studio Obsidian Entertainment i firma Private Division, wydawca dzieła, ogłosiły, że po premierze The Outer Worlds na platformy docelowe, RPG akcji trafi również na konsolę Nintendo Switch.

@ 31.07.2019, 10:20
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Kofeiniarz, kokainiarz, kodeiniarz. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
switch

Konsola przenośna Nintendo Switch nie sprzyja hardkorowym graczom - przede wszystkim swoją specyfikacją techniczną. Produkt Japończyków nadal przeznaczony jest dla wielbicieli marek posiadanych przez Nintendo i za wiele się tutaj nie zmieni. Niemniej jednak inni deweloperzy oraz wydawcy starają się być obecni na popularnym w Azji (ale nie tylko) sprzęcie - właśnie zapowiedziano, że The Outer Worlds dostanie swoją wersją na Switcha!

Z tej okazji do sieci trafił specjalny zwiastun, w którym starszy producent w Obsidian Entertainment, Matthew Singh, ogłasza wolę przeniesienia nadchodzącego RPG-a akcji The Outer Worlds na mniejszego i słabszego Switcha, a także opowiada co nieco o samej grze.

Skoro sztuka ta udała się studiu CD Projekt RED i Wiedźmin 3 również zagości na przenośnym sprzęcie, to dlaczego miałoby się nie powieść Obsidianowi? Nie powinniśmy jednak spodziewać się jakości z platform docelowych. Tym bardziej w poniższym zwiastunie - sceny promujące grę pochodzą ewidentnie z poprzednich materiałów.

The Outer Worlds na Switcha ukaże się po premierze gry na komputerach osobistych i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4 - czyli po 25 października tego roku. Niestety, dokładniejsza data nie została podana.


Sprawdź także:

The Outer Worlds

Premiera: 25 października 2019
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

The Outer Worlds to połączenie pierwszoosobowej gry akcji, strzelanki oraz elementów  cRPG-owych w klimatach postapokaliptycznego science-fiction. Za projekt odpowiada st...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   11:06, 31.07.2019
TOW raczej "wypasiony" nie będzie więc czemu miałoby im się nie udać z portem na Switch'a?
0 kudosfrycek88   @   17:04, 31.07.2019
No to fani RPG na tej konsolce będą mieli w co grać.
0 kudosUxon   @   11:17, 01.08.2019
Cytat: shuwar
TOW raczej "wypasiony" nie będzie więc czemu miałoby im się nie udać z portem na Switch'a?
Nie chodzi o to, czy się uda, tylko czy się chce zrobić. Wiedźmin był wypasiony, ale i tak go wypuścili na Switch, czyli praktycznie każdy producent może przenieść praktycznie każdą grę. Tylko jak widać mało komu się to opłaca.