Nowy zwiastun GRID pokazuje efektowne wyścigi

Firma Codemasters podzieliła się z nami również nowymi detalami na temat GRID.

@ 11.07.2019, 11:02
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Firma Codemasters opublikowała w sieci kolejny materiał filmowy, promujący najnowszą odsłonę cyklu GRID. Wideo prezentuje rozgrywkę i zaprasza wszystkich zainteresowanych do ścigania się na poziomie dla innych niedostępnym.

GRID dostępne będzie na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Jeśli jesteście nim zainteresowani, ucieszą Was nowe detale udostępnione przez deweloperów. Dowiadujemy się z nich m.in. tego, że każdy wirtualny kierowca posiada unikatowe SI, odpowiadające za jego umiejętności.

Dzięki powyższemu wyścigi mają być za każdym razem odmienne, a jeśli wobec jakiegoś konkretnego kierowcy będziemy bezustannie niemili, wcześniej czy później może stać się naszym nemezis, próbując się w bardzo otwarty sposób zemścić.

Co ważne, podczas ścigania się będziesz mógł korzystać z pomocy sojuszników, prosząc ich m.in. o bronienie Ciebie albo atakowanie wrogów. Mimo że całość zdaje się być skomplikowana, twórcy obiecują, że interfejs ułatwi wszystkie zadania, a zmienny poziom trudności pozwoli wszystko dopasować do naszych preferencji.

Premierę GRID zaplanowano na dzień 11 października bieżącego roku. Grać będziemy, jak wspomniałem, na PC, PS4 oraz Xboksie One.


Sprawdź także:

GRID

Premiera: 11 października 2019
PC, PS4, XBOX ONE

GRID to gra wyścigowa od brytyjskiego studia Codemasters.W produkcji bierzemy udział w wyścigach GRID World Series i rywalizujemy w pasjonujących starciach koło w koło za...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?