Do GRID dodane zostaną aż 33 nowe wyścigi w ramach rozszerzeń

Codemasters nie porzuca swojego najnowszego wcielenia GRID. Gra otrzyma mnóstwo zawartości w pierwszym sezonie wsparcia.

@ 26.11.2019, 11:24
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Do GRID dodane zostaną aż 33 nowe wyścigi w ramach rozszerzeń

Codemasters ogłosiło szczegóły pierwszego sezonu nowej zawartości, która pojawi się w grze wyścigowej GRID w przyszłym miesiącu. Przygotowany dla graczy pakiet zawiera mnóstwo nowych pojazdów i wydarzeń, a także nową trasę na ulicach pięknego Paryża.

Jak wyszczególniono na blogu Codemasters, nowa zawartość będzie dotyczyła tematu „Hot Hatch Showdown” i będzie zawierała ponad trzydzieści nowych wydarzeń oraz cztery nowe samochody: MINI Hatch JCW, Lancia Delta HF Integrale Super Hatch, Renault S1600 oraz AUDI S1 quattro Concept. Wspomniane samochody mogą być używane w karierze, swobodnej grze i trybie wieloosobowym przez wszystkich graczy, którzy są właścicielami GRID Ultimate Edition. Jeśli grasz w wersję standardową nadal możesz ścigać się w Renault Clio, ponieważ samochód można wypożyczyć w trybach Free Play i Multiplayer.

Wreszcie aktualizacja wprowadzi nową lokalizację wyścigową, gdyż Paryż zostanie dodany do listy tras i wyposażony we wszystkie wymagane punkty widokowe, jak Wieża Eiffela i Łuk Triumfalny. Będzie można ścigać w nim się po ulicach Paryża w trzech różnych konfiguracjach, z których każda ma również opcję powrotu.

Sezon 1 i Hot Hatch Showdown będą dostępne dla wszystkich grających w GRID od 4 grudnia na Xbox One, PlayStation 4 i PC. Jeśli jeszcze nie gracie, pamiętajcie o zapoznaniu się z naszą recenzją oraz wymaganiami gry.


Sprawdź także:
GRID

GRID

Premiera: 11 października 2019
PC, PS4, XBOX ONE

GRID to gra wyścigowa od brytyjskiego studia Codemasters.W produkcji bierzemy udział w wyścigach GRID World Series i rywalizujemy w pasjonujących starciach koło w koło za...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?