GRID przez weekend dostępny za darmo na Steamie

Studio Codemasters wystartowało z promocją na swoją najnowszą ścigałkę - GRID przez weekend (począwszy od dzisiaj - piątku, 3 stycznia) jest dostępny Steamie kompletnie za darmo.

@ 03.01.2020, 09:39
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc

GRID przez weekend dostępny za darmo na Steamie

Studio Codemasters nie wstrzeliło się w gusta graczy swoją najnowszą grą zatytułowaną GRID (rebootem całej marki). Kolejna ścigałka specjalistów od tego gatunku zgarnęła sporo mieszanych ocen (średnia w serwisie Metacritic na żadnej platformie nie przekracza 79 punktów), a ponadto dość szybko trafiła na liczne promocje - w tym m.in. na Steamie.

Właśnie na platformie firmy Valve uruchomiono kolejną ofertę związaną z GRID-em - darmowy weekend. Począwszy od dzisiaj - piątku, 3 stycznia - przez kolejne dni, aż do poniedziałku, tytuł Codemasters jest dostępny za darmo. Jednocześnie na tę wersję nie zostały nałożone żadne restrykcje pod względem rozgrywki, to znaczy, że śmiało - jeżeli mamy wolne w tych dniach - możemy skończyć grę.

GRID w recenzji Patryka otrzymał ocenę "Dobra", jednakowoż autor wyliczył szereg błędów i niespójności związanych z otoczką towarzyszącą wyścigom. Jeśli zamierzacie skorzystać z promocji na Steamie, warto byście zajrzeli do szczegółowych wymagań sprzętowych GRID-a, dostępnych na naszej stronie.


Sprawdź także:
GRID

GRID

Premiera: 11 października 2019
PC, PS4, XBOX ONE

GRID to gra wyścigowa od brytyjskiego studia Codemasters.W produkcji bierzemy udział w wyścigach GRID World Series i rywalizujemy w pasjonujących starciach koło w koło za...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?