Nintendo wprowadzi funkcję Rewind do klasycznych gier z NES-a dostępnych w ramach Switch Online

Możliwość przewijania rozgrywki w NES-owych klasykach na podstawie automatycznie zapisywanych stanów gry posiadacze sieciowego abonamentu Switcha przetestują już za tydzień.

@ 10.07.2019, 22:01
Kacper "Itchytude" Kutelski
I AM ERROR.
switch

Nintendo wprowadzi funkcję Rewind do klasycznych gier z NES-a dostępnych w ramach Switch Online

Jak ujawniono w opublikowanym kilkanaście godzin temu zwiastunie, Nintendo wprowadzi w najbliższym czasie całkiem wygodną nowość do obsługiwanych przez Switcha NES-owych klasyków, udostępnianych w ramach usługi Switch Online. Chodzi o Rewind, czyli możliwość przywracania aktualnie męczonej gry do poprzedniego, automatycznie zapisywanego stanu.

Skorzystanie z funkcji przewijania będzie wymagało od graczy jedynie wciśnięcia i przytrzymania obu triggerów (ZL oraz ZR), a następnie wybrania jednego z automatycznie zapisanych stanów rozgrywki na podstawie intuicyjnego podglądu. Pozwala to na szybkie naprawienie popełnionego błędu. Nowa opcja ma być dostępna we wszystkich NES-owych klasykach dostępnych w ramach usługi Switch Online.

Wraz z funkcją Rewind, usługa Switch Online wzbogacona zostanie także o dwie nowe-stare produkcje, w które będziemy mogli zagrać posiadając sieciowy abonament od Nintendo - w tym miesiącu będą to Donkey Kong 3 oraz Wrecking Crew

Jak widać, Nintendo znów nie pokusiło się o wrzucenie do oferty gier spoza biblioteki starusieńkiego już NES-a, co zresztą ponownie objawiło się istnym zalewem negatywnych opinii pod zwiastunem tych nadszarpniętych zębem czasu klasyków. Premiery zarówno dwóch wspomnianych tytułów, jak i funkcji Rewind możemy spodziewać się już za tydzień, 17 lipca. 


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?